Flessenaktie Avios jeugd
|
27-09-2010
|
|
Op a.s. vrijdag 1 oktober komt de jeugd van s.v. Avios weer bij u aan de deur voor haar jaarlijkse flessenaktie.
Vanaf 18.45 uur beginnen zij hun rondgang door het dorp met als doel zoveel mogelijk statiegeld flessen bij u op te halen. De opbrengst komt ten goede aan de jeugd teams van Avios.
|
|
Geslaagde fototentoonstelling
|
15-09-2010
|
|
Op Open Monumentendag, zondag 12 september jl., hield de Werkgroep Historisch Alphen aan de Maas haar jaarlijkse tentoonstelling van oude foto's in dorphuis de Hucht.
|
Er waren bijna 200 foto’s van allerlei kerkelijke optochten, t.g.v. het jubileum van pastoors, processies en bedevaarten te bekijken. Verder was er ook nog een dertigtal retraitefoto's te zien.
De tentoonstelling werd goed bezocht en de bezoekers (zelfs uit Australië) wisten ons aan veel van de ontbrekende namen te helpen. Hiervoor onze hartelijke dank en we hopen iedereen volgend jaar weer te zien.
|
|
|
Fototentoonstelling in dorpshuis de Hucht.
|
05-09-2010
|
|
De Werkgroep Historisch Alphen aan de Maas houdt ook dit jaar weer haar jaarlijkse tentoonstelling van oude foto’s op zondag 12 september (Open Monumentendag) in dorphuis de Hucht.
|
Deze keer is gekozen voor foto’s van allerlei kerkelijke optochten, t.g.v. het jubileum van pastoors, processies en bedevaarten.
De werkgroep ziet het als haar taak om zoveel mogelijk te beschrijven wie er op deze foto’s staan. Zo zijn er deze dag ook een dertigtal retraitefoto's te zien. Ook daarvan is het de hoogste tijd om eens te kijken of er geen oude bekenden op staan. Omdat deze retraites voor meerdere parochies tegelijk werden gehouden staan op verschillende foto's ook inwoners van Dreumel, terwijl ook de collectie retraitefoto's van Tremele op de tentoonstelling is te zien.
De tentoonstelling is geopend van half 11 tot 4 uur en de toegang is gratis. Op deze tijd is het zondag ook mogelijk de kerk, de onderkerk en de molen te bezichtigen.
|
|
|